Promujemy świadome wychowanie.

Social Media

Kim jest
Ciocia Brzdąca?

Ciocia Brzdąca jest dziennym opiekunem sprawującym opiekę nad dziećmi w wieku od roku do lat trzech w zaciszu własnego domu.

Kto może nią zostać?

Każdy, kto uwielbia pracę z dziećmi!

Szukamy osoby, która jest empatyczna, cierpliwa, kreatywna i odpowiedzialna. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, jest otwarta na nowe rozwiązania i możliwości. Prawnie nie musisz mieć wykształcenia pedagogicznego ani doświadczenia w pracy z dziećmi, ale w praktyce wiemy, że bywa ono przydatne. Jednym warunkiem jaki musisz spełnić jest posiadanie przestrzeni w swoim domu (min. 16m2), którą możesz zaadaptować jako punkt opieki brzdąca oraz przedstawienie świadectwa o niekaralności.

Szczególnie chętnie nawiążemy współpracę z mamami na urlopach wychowawczych i macierzyńskich (możecie połączyć opiekę nad swoim brzdącem jednocześnie zarabiając pieniądze).

Dlaczego warto zostać Ciocią Brzdąca?

Możesz realizować się w pracy z dziećmi na własnych warunkach.

Jesteś swoim własnym szefem.

Oszczędzasz na dojazdach pracując z domu.

Otrzymujesz dofinansowanie do otwarcia swojego punktu opieki.

Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracujesz z małą grupą dzieci (5 dzieci).

Aplikuj

Wyślij nam swoje CV wraz z odpowiedzią na poniższe pytania:

  • Dlaczego chcesz zostać Ciocią Brzdąca? Dlaczego to ogłoszenie przykuło Twoją uwagę?
  • Jak wyobrażasz sobie siebie jako Ciocię Brzdąca?
  • Czy posiadasz dodatkowe atuty, które mogłabyś wykorzystać jako Ciocia Brzdąca? (znajomość języków obcych, sport, malarstwo, taniec, gotowanie itp.)

Swoją aplikację możesz wysłać za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adres kontakt@filozofiabrzdaca.pl.


    Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).